Україна може вийти з Мінських домовленостей, – Пристайко

uatv
14.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що припускає можливість виходу України з Мінських домовленостей.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню ВВС-Україна.

“Так, це можливо. Якщо ми побачимо, що цей процес йде безкінечно. Це дуже непопулярна заява і, напевно, знову не сподобається нашим західним партнерам. Але для нас Мінськ – не самоцінність. Самоцінність – наше виживання як нації. І якщо ми побачимо, що вони не спрацьовують, і це веде нас в постійне затягування безкінечного процесу, то рано чи пізно буде прийняте рішення про вихід з Мінського процесу”, – зазначив міністр.

За його словами, Мінський процес був запланований на перший рік (від початку переговорів).

“Зіграли свою роль санкції, які були прив’язані до Мінська. Був цілий клубок пов’язаних з цим проблем. Відмовитися від Мінська – дуже складне політичне рішення. От коли ми повернемося (з Нормандських переговорів), тоді і буде правильно запитати нас про це. І якщо нічого не привеземо, то логічним буде питання, наскільки цей Мінськ все ще нам потрібен”, – вважає Пристайко.

Глава МЗС повідомив, що Київ розглядає декілька можливих варіантів розвитку подій після виходу з переговорів.

“Наприклад, якщо не Мінськ, то нам тоді треба звертатися за миротворчою місією, точніше за peacekeeping – місією з підтримання миру”, – підсумував він.

Раніше Пристайко заявив, що поїздка депутата Державної думи Росії Олексія Журавльова в Золоте на Донбасі є порушенням всіх норм.

Джерело ВВС
дата14.11.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×