Україна може відновити міжнародне авіасполучення у вересні, – Кулеба

uatv
06.05.2020
Фото Укрінформ

Через пандемію коронавірусу Україна цього літа не відновить повноцінне міжнародне авіасполучення, але спробує відновити внутрішнє.

Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Європейська правда.

“Я думаю, що ми дуже обережно влітку спробуємо розпочати відновлення внутрішнього авіасполучення. З міжнародним складніше, бо тут рішення залежить не лише від нас. У декількох країнах ЄС, які є класичними туристичними напрямами, зараз самі ламають голову над тим, як це врегулювати. Скажу одразу: протягом літа повноцінного відновлення міжнародного авіасполучення не буде”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Він додав, що сподівається на відновлення восени. Також міністр нагадав, що на осінь прогнозують другу хвилю спалаху пандемії коронавірусу, і до неї теж потрібно готуватися.

Зараз Україна приймає лише евакуаційні рейси. Так, позавчора, 4 квітня, у нашу державу трьома евакуаційними рейсами прибули понад пів тисячі людей з Німеччини, Італії та Казахстану. Більшість з них – українці.

Також Київський міський голова Віталій Кличко під час брифінгу поінформував, що наземний громадський транспорт у столиці працюватиме в обмеженому режимі до 22 травня.

“Коли ми говоримо про перший етап послаблення, то йдеться про послаблення і поступовий вихід з карантину, а не про повне зняття всіх обмежень. Наземний громадський транспорт працюватиме на першому етапі в обмеженому режимі, до 22 травня точно”, – сказав Кличко.

Читайте також: Безвіз не скасують через пандемію COVID-19, – ОП

Джерело Європейська правда
дата 06.05.2020
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV