Україна може постачати воду до Криму тільки після деокупації, – Чубаров

uatv
29.06.2019
Фото Укрінформ-UATV

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп Рефат Чубаров заявив, що Україна зробила все, щоб окупований Крим був максимально дорогим для утримання РФ.

Про це він повідомив в коментарі виданню Крим. Реалії.

Чубаров наголосив, що Росія, як “країна-окупант”, повинна бути “максимально покарана за свої злочини”.

Нардеп прокоментував ситуацію з питанням поставки води з материкової частини України на окупований півострів.

“Події останніх років показують, які величезні ресурси Росія вкладає в утримання півострова… Ми усвідомлюємо, що подальша відмова від поставок води не просто ускладнює життя окупантам, але має і вплив на екологічну ситуацію. Але коли йде війна між двома державами, дуже важливо, щоб питання, пов’язані з безпекою багатьох людей, вирішувалися не однією стороною в формі ультиматумів – тобто Росією. Російська держава в особі Путіна і інших політиків завжди хоче поставити на коліна і західних політиків, і українську державу, ставлячи їм ультиматуми”, – вважає глава Меджлісу.

Він пояснив, за яких умов материкова Україна може дати воду кримчанам.

“Умова всього лише одна – конкретний план деокупацію Криму на стіл, коли ми бачимо етапи, дати, хроніку виведення російських військ. Тільки прямі переговори про це. Вода – після деокупації або в момент деокупації як мінімум”, – сказав Чубаров.

Відзначимо, що материкова Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після незаконної анексії в 2014 році, поставки води припинили.

Раніше Рефат Чубаров заявив, що представники кримських татар увійдуть до виборчих списків 4-5 партій.

Джерело Крим.Реалії
дата 29.06.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×