“Україна має світле майбутнє в Європі”: президент Швейцарії надіслала лист подяки Зеленському

uatv
10.08.2020
Фото ОП

Президент Швейцарії Симонетта Соммаруга у листі подяки главі української держави Володимиру Зеленському за підсумками поїздки на Донбас наголосила на підтримці з боку її держави у втіленні в життя реформ та мирного відновлення територіальної цілісності нашої країни.

Про це повідомляє UATV з посиланням на ОП.

Також Соммаруга подякувала за теплий прийом у Києві, довіру та спільний візит на лінію розмежування.

“Ця поїздка з вами справила на мене глибоке враження. Коли я побачила матерів і дітей, що штовхають візки, завантажені речами та багажем, через цей міст (у Станиці Луганській) між двома мінними полями, моє переконання, що конфлікт повинен закінчитися заради цивільного населення з обох сторін, зміцнилося. Мене вразила ваша сміливість, ваше бачення та ваша рішучість долати виклики, які є у вашій країні сьогодні”, – звернулася Симонетта Соммаруга в листі до Володимира Зеленського.

Крім цього, вона відзначила діяльність уряду України на шляху до відновлення повноцінного контролю над територією держави.

“Після спілкування з членами вашого уряду та обміну думками з молодими представниками українського громадянського суспільства та приватного сектору я впевнилася, що ваша країна має світле, демократичне та квітуче майбутнє в Європі”, – наголосила президент Швейцарії.

Нагадаємо, раніше Швейцарія надала гуманітарну допомогу для Донбасу.

Читайте також: “Україна випереджає Швейцарію”: Зеленський та Соммаруга ознайомилися з “Великим будівництвом” на Луганщині

Джерело UATV
дата 10.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×