Україна й Росія обговорили компенсацію за неякісну нафту

uatv
15.05.2019
Фото із сайта ukrtransnafta.com

Компанії “Укртранснафта” і “Транснафта” обговорили компенсацію в результаті ситуації, що склалася з потраплянням неякісної нафти в трубопровід “Дружба”.

Про це повідомили у прес-службі української компанії у Facebook.

“14 травня в рамках Шостого засідання Міжнародної Асоціації транспортувальників нафти у Братиславі російська “Транснефть”, угорська Група MOL, словацька Transpetrol та АТ “Укртранснафта” розглянули питання компенсації додаткових витрат на проведення нестандартних робіт, пов’язаних із витісненням некондиційної нафти із нафтопроводу “Дружба”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сторони погоджують додатковий договір до чинної угоди, згідно з яким буде відбуватися розрахунок, а також визначатися терміни й умови компенсації додаткових витрат “Укртранснафті”.

“Наразі компанія звільнила одну нитку нафтопроводу “Дружба” від нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук, що дозволило відновити транзит українською ділянкою нафтопроводу”, – додали у компанії.

В “Укртранснафті” відзначили, що повне прокачування некондиційної нафти з території України до Угорщини та Словаччини може зайняти від чотирьох до шести місяців. Це буде залежати від концентрації хлорорганічніх cполук у залишках сировини.

Нагадаємо, ввечері 25 квітня у зв’язку з інформацією про надходження неякісної нафти з Росії транзит по території України був тимчасово зупинений.

11 травня “Укртранснафта” відновила транзит нафти європейським споживачам по магістральному нафтопроводу “Дружба”.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV