Україна й Польща обговорять дискусійні питання у сфері агробізнесу

uatv
19.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Між Україною та Польщею існують дискусійні питання в сфері агробізнесу. Сторони мають намір розглянути їх упродовж ближчих тижнів під час консультацій.

Про домовленість, досягнуту під час переговорів із міністром сільського господарства РП Яном Ардановським на полях виставки “Зелений тиждень” у Берліні розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – торговий представник України Тарас Качка, повідомляє Укрінформ.

“Ми торкнулися чутливих питань і я висловив думку, що більшість із проблем породжені браком нормального технічного діалогу між двома країнами. Тому домовилися, що організуємо детальні 1-2-денні консультації, зокрема заступника міністра, торгового представника безпосередньо з польськими асоціаціями, з метою усунути упередження щодо України. Хочемо провести їх буквально за пару тижнів, можливо, в лютому, як тільки графіки будуть дозволяти”, – сказав Качка.

Торгпред зазначив, що коли є велика торгівля, як між Україною та Польщею, завжди з’являються питання, які можна або нагнітати, або намагатися вирішувати.

Майбутній діалог, за оцінкою Качки, буде непростим.

Раніше повідомлялося, що 16-18 січня керівництво Мінекономіки брало участь у Світовому форумі продовольства та сільського господарства в Берліні.

Джерело Укрінформ
дата 19.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×