Україна й ОАЕ: обсяг товарообміну між країнами за останній рік подвоївся (ВІДЕО)

"Ми характеризуємо відносини з Україною як братські", – розповідає Салем Ахмед Аль-Каабі у програмі "Точки соприкосновения"

uatv
08.11.2018

Фото UATV

Об’єднані Арабські Емірати – федеративна держава на Близькому Сході, яка складається із семи еміратів, кожен з яких являє собою окрему державу: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-аль-Хайма, Умм-ель-Кувейн, Фуджейра та Шарджа. Об’єднав країну шейх Зайд, який керував нею протягом 38 років і увійшов в історію ОАЕ як батько-засновник.

Завдяки любові до своєї країни, працьовитості та природним багатствам, ОАЕ забезпечили собі швидке зростання економіки всього за кілька десятиліть.

У минулому році Україна й Об’єднані Арабські Емірати відзначили 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин.

“Ми характеризуємо відносини з Україною як братські”, – розповідає посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі.

“Відчутне зростання в розвитку наших відносин спостерігається після візиту Петра Порошенка до ОАЕ та підписання низки важливих договорів”, – зазначив посол.

Найважливішим є Меморандум про скасування візового режиму між Україною і Арабськими Еміратами. Це позитивно вплинуло на кількість туристів, які приїжджають з ОАЕ в Україну.

“Так, в 2016 році в Україну прилетіло близько чотирьох тисяч моїх співвітчизників, в 2017 році – вже десять тисяч“, – говорить Салем Ахмед Аль-Каабі.

У свою чергу, понад 200 тисяч українців відвідало ОАЕ за останній рік. Також активізувалося й авіасполучення між країнами. Нині воно досягло 32 перельотів за тиждень.

 Дубай – одне з улюблених місць українських туристів. За словом посла, Україна теж має що запропонувати туристам: багато красивих і цікавих міст, куди приїжджають його співвітчизники.

“Найголовніше, що виділяє Україну, якщо ми говоримо про туристичний аспект, це прекрасний, гостинний український народ, який завжди прагне допомагати іншим людям”, – наголосив посол ОАЕ в Україні.

Також, за його словами, в Україні є медичний туризм. Він часто розповідає про це своїм знайомим.

Тут дуже важливі сімейні цінності. Салем Ахмед Аль-Каабі зазначає, що в українських містах завжди можна побачити, як бабусі чи дідусі гуляють разом з онуками.

Фото Укрінформ-UATV

Українська сільськогосподарська продукція, за словами посла, користується великим попитом в його країні. У супермаркетах ОАЕ можна побачити багато нашої молочної продукції.

А останнім часом Україна почала експортувати яблука.

Сьогодні Україна також забезпечує ОАЕ зерновими культурами. Так, за останній рік обсяг товарообміну між країнами подвоївся, становлячи 400 млн доларів. Цього року очікується, що ця цифра сягне 800 млн доларів.

Нещодавно Україна підписала з ОАЕ угоду про розвиток зеленої енергетики. Цікаво, що Емірати збираються відмовитися від поставок нафти в до 2050 року.

Салем Ахмед Аль-Каабі підсумував, що Україна йому дуже подобається, особливо її природа. Одне з його хобі – прогулянки пішки київськими парками. А ще він багато читає про країну, в якій живе і працює.

Більше випусків програми “Точки соприкосновения” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 08.11.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV