Україна посилить взаємодію з “Вишеградською четвіркою”, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
19.11.2019
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський у Маріїнському палаці провів зустріч із прем’єрміністром Чеської Республіки Андреєм Бабішем

Про це повідомляє UATV.

“Наші сьогоднішні переговори були широкими, предметними та насиченими. Я розповів панові прем’єрміністру про наші зусилля задля припинення війни на Донбасі, повернення усіх українських територій та підготовку до зустрічі у Нормандському форматі, яка, сподіваюся, відбудеться у найближчі тижні”, – сказав президент під час зустрічі зі ЗМІ.

Зеленський подякував за незмінну підтримку урядом Чехії територіальної цілісності й суверенітету України, санкційного режиму, а також за активну позицію щодо звільнення українських заручників і полонених.

“Я також вдячний уряду Чехії за підтримку наших навчальних закладів, які були змушені переїхати з тимчасово окупованих територій. Окремо відзначу, що в межах головування Чехії у “Вишеградській четвірці” ми домовилися посилити взаємодію між Україною та цією групою. Впевнений, що досвід інтеграції цих держав до ЄС буде для нас дуже корисним. Важливо, що сьогоднішній візит має суттєву економічну складову. Потужний склад представників чеських ділових кіл, які супроводжують пана прем’єрміністра, свідчать про те, що наші кроки з покращення бізнес-клімату приваблюють іноземний бізнес. Вірю, що сьогоднішній українсько-чеський бізнес-форум збільшить обсяг чеських інвестицій в Україну, активізує взаємну торгівлю. Ми також домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю, зокрема започаткували виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах”, – сказав глава держави.

Раніше повідомлялося, що в Україні 18-19 листопада з візитом перебуватиме міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

Джерело UATV
дата 19.11.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×