“Україна інтегрована в ЄС набагато глибше, ніж вважають самі українці”, – Крістоф Ляйтль

uatv
06.09.2019
Фото UATV

Україну відвідав Крістоф Ляйтль, президент Об’єднання торгово-промислових палат ЄС (Eurochambres). Головною метою його візиту стала зустріч Асоціації європейських торговельно-промислових палат.

Київ було обрано місцем проведення зустрічі на знак солідарності Євросоюзу та підтримки зближення України з ЄС.
“Україна – країна з великою кількістю освічених людей. Молоді талановиті українці – найголовніший актив країни. З представниками українського уряду ми обговорювали перспективи співпраці в таких сферах, як управління відходами, енергоефективність, розвиток інфраструктури, професійну освіту, та ще багато іншого”, – повідомив пан Ляйтль.

Президент протягом десятиліть прагне просувати ідеї Європейського Союзу та сприяти розвитку підприємництва, освіти й інновацій.

“Я гордий, що Асоціація Європалат, яка включає 20 мільйонів компаній, доклала зусиль до того, щоб і Україна брала участь у масштабному інноваційному проекті ЄС “Горизонт Європа”, вартість якого становвить близько 100 мільярдів євро. Австрія входить до десятки найбільших інвесторів в Україну, отже, ми віримо в цю країну та її народ. Наші інвестиції, до речі, перевищили 1 мільярд євро. Це символізує добру співпрацю країн у реалізації європейської ідеї. Україна інтегрована в ЄС набагато глибше, ніж вважають самі українці”, – зазначив президент Eurochambres.

На думку пана Ляйтля, особливу увагу для розвитку в Україні заслуговує сектор малого й середнього бізнесу, а також підтримка українських стартапів.

“Австрія розробила різні новаторські підходи щодо збільшення енергоефективності, розвитку інфраструктури або у сфері менеджменту відходів. Водночас Україна теж має свої ноу-хау. Це країна з давньою традицією і прекрасною системою освіти, а головне – талановитою молоддю. Якщо ми об’єднаємося, то зможемо вирішити всі наявні проблеми”, – наголосив Крістоф Ляйтль.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 06.09.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV