Україна й Туреччина розробляють ударний безпілотник нового покоління

uatv
20.08.2019
Фото з сайта ukroboronprom.com.ua

Одним із перших спільних проектів спільного підприємства, створеного Держкомпанією “Укрспецекспорт”, яка входить до складу “Укроборонпрому”, та турецької компанії Baykar Defence, стане ударний безпілотний літальний апарат Akıncı.

Про це повідомляють у пресслужбі “Укроборонпрому”.

“Ударний БПЛА нового покоління Akıncı призначений, насамперед, для озброєння як турецьких, так і українських Збройних сил, – зазначають розробники. – Одна з його основних переваг – змога завдавати високоточні удари таким самим озброєнням, яке використовується на звичайних літаках. Йдеться про надпотужні боєприпаси вагою у сотні кілограмів”.

Генеральний директор “Укроборонпрому” Павло Букін наголосив, що цей проект реалізовується завдяки об’єднанню найпотужніших секторів оборонних комплексів України та Туреччини. 

Апарат обладнано двома двигунами українського виробництва, які забезпечують політ на висоті понад 12 км. Дрон має розмах крил у 20 метрів, здатний підняти у повітря понад 1000 кг озброєння та перебувати у польоті добу.

Читайте також: “Укроборонпром” розширив модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року 

Крім того, безпілотник матиме надсучасні системи спостереження: від тепловізорів і потужних камер до радарів з активною фазованою антенною решіткою та численними сенсорами.

“Усе це дозволяє виявляти на значній відстані навіть добре замасковані цілі, передавати їхні координати для знищення або самостійно завдавати високоточні удари“, – уточнили представники української компанії. 

Нагадаємо, “Укроборонпром” виграв тендер на поставку Ан-178 до Перу.

Джерело UATV
дата 20.08.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×