Україна хотіла б стати невід’ємним членом групи НАТО в Чорному морі, – Загороднюк (ФОТО)

uatv
30.10.2019
Фото Міноборони

В Одесі міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч із делегацією Північноатлантичної ради на чолі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

На початку зустрічі глава військового відомства подякував іноземним колегам за візит та незмінну підтримку України на шляху реформування відповідно до стандартів НАТО.

Міністр оборони поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію на сході України, а також про заходи, що вживаються керівництвом держави та Міноборони з метою забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України. Він також зосередив увагу на питанні окупації Росією Криму.

“До окупації Криму Росією Чорноморський регіон був зоною стабільності. Проте зараз ми спостерігаємо значне порушення міжнародного морського права у Чорному морі та значну його мілітаризацію. Все це спричиняє низку проблем комерційному судноплавству та доступу до певних зон. Ми будемо привертати увагу міжнародної спільноти дотаких випадків. Перш за все, ми будемо діяти на всіх можливих політичних рівнях та міжнародних інституціях. Ми хотіли б бути невід’ємним членом групи НАТО в Чорному морі, що також має стати кроком до вирішення цієї проблеми”, – зазначив Загороднюк.

Раніше повідомлялося, що до Одеси прибула Північноатлантична рада НАТО на чолі зі Столтенбергом.

Джерело Урядовий портал
дата 30.10.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×