Україна хоче бачити великі інвестиції, – Зеленський

uatv
24.01.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Єрусалимі з представниками ділових кіл Ізраїлю.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

Так, президент наголосив, що в Україні ухвалюють закони, які допомагають бізнесу. Наприклад, закони про деофшоризацію, дерегуляцію та про концесію.

“Сьогодні перед вами Україна – молода, дуже енергійна, яка хоче змінюватися, вивчає технології, хоче бути економічно ліберальною. Україна хоче бачити великі інвестиції. Щойно ми ухвалюємо закони – одразу бачимо результат. Наприклад, ми розпочали концесію портів. У нас відбулися конкурси, і вже заводять гроші в один із портів. Туди заходять інвестиції у розмірі понад мільярд доларів”, – зазначив Зеленський.

Глава держави представив програми, які Україна пропонує інвесторам, і розповів про сучасні проєкти, що полегшать життя бізнесу та людям у країні.

“Ми хочемо бути серед перших у розвитку технологій у світі. Ми розробляємо великий проєкт “Держава у смартфоні”. Всі можливі державні послуги будуть у смартфоні”, – сказав Зеленський.

Президент показав на прикладі свого телефону, як працюватиме ця система.

Учасники зустрічі погодилися, що Україна має поліпшувати податкову систему, зменшувати вплив державної бюрократії на бізнес і захищати інвестиції від корупції.

Зазначається, що в зустрічі взяли участь представники цифрового бізнесу, ІТ, власники будівельних, інфраструктурних компаній, фірм, що виготовляють обладнання, керівники венчурних фондів із сукупним бюджетом у мільярди доларів.

Раніше повідомлялося, що Зеленський у Єрусалимі провів зустріч зі спікером Кнесету Держави Ізраїль Юлієм Едельштейном.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV