Україна готова до активізації співпраці із ЄС для протидії гібридним загрозам РФ, – МЗС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у Міністерському засіданні Східного Партнерства (СхП) у Люксембурзі

16.10.2018
Фото Укрінформ-UATV

Зустріч відбулася під головуванням Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріки Могеріні та за участю міністрів закордонних справ держав-членів ЄС, країн-учасниць ініціативи СхП та Комісара ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнеса Гана, повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час зустрічі обговорили стан виконання “20 досягнень до 2020 року” та перспективи подальшого розвитку Східного партнерства, зокрема у контексті наближення 10-ї річниці заснування цієї зовнішньополітичної ініціативи ЄС.

У своєму виступі Клімкін окреслив основні зусилля України у виконанні пріоритетів Східного партнерства, приділивши особливу увагу результатам боротьби з корупцією та створенню деполітизованої системи держслужби як міцної основи для реалізації реформ в країні.

Павло Клімкін зазначив, що у контексті розвитку СхП після 2020 року важливим елементом ініціативи має стати поглиблення галузевої взаємодії між ЄС та трьома асоційованими партнерами з метою їхньої  подальшої галузевої інтеграції до ЄС.

Глава зовнішньополітичного відомства України також відзначив важливість посилення безпекового виміру СхП та активізації співпраці з протидії гібридним і кібернетичним загрозам, зокрема із боку Росії. Особливої важливості це набуває ув контексті майбутніх виборів в Україні та ЄС.

Крім того, Клімкін провів зустріч із міністром закордонних справ Великої Британії Джеремі Хантом, міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, Генеральним секретарем ЄСЗД Хельгою Шмід.

Джерело UATV
дата 16.10.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×