Україна будуватиме нові пропускні пункти на кордоні, – президент

uatv
25.09.2020
Фото ОП

Україна комплексно вирішуватиме проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску.

Про це розповів президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Закарпаття, інформує пресслужба ОП.

“Це питання не сьогоднішнього дня. Воно триває декілька років, із того моменту, коли в нас збільшився експорт, орієнтуючись на західний ринок. Зрозуміло, що з’явилися черги. Тобто сьогодні не вистачає прикордонної пропускної інфраструктури”, – нагадав глава держави.

Володимир Зеленський повідомив, що під час огляду пункту пропуску “Ужгород – Вишнє Нємецьке” міністр фінансів, голова ДПСУ та голова СБУ обговорили плани будівництва нових інфраструктурних об’єктів на кордоні.

“Будуть вкладатися гроші у відкриття окремих, додаткових пропускних пунктів”, – пообіцяв президент.

Він доручив включити реконструкцію пункту пропуску “Ужгород – Вишнє Нємецьке” до “Великого будівництва”. Його мають добудувати вже наступного року. Для завершення робіт необхідно 146,7 млн грн, 8 млн грн із яких передбачені в кошторисі поточного року.

Проєкт реконструкції передбачає відновлення наявних будівель, спорудження боксу для поглибленого огляду, влаштування пішого переходу, систем відеоконтролю та зважування.

Крім того, глава держави запевнив, що міністр закордонних справ України обговорюватиме проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску зі своїми колегами із сусідніх країн.

Володимир Зеленський поставив завдання урядові та профільним відомствам вирішити питання автомобільних черг на всіх українських пунктах пропуску, де вони спостерігаються.

Нагадаємо, що президент підписав указ про встановлення в Україні професійного свята – Дня виноградаря і винороба.

Джерело UATV
дата 25.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×