Україна звернулася до Радбезу ООН через видачу російських паспортів в ОРДЛО

uatv
24.04.2019
Фото АР

Україна відреагувала на незаконне рішення РФ спростити надання російського громадянства жителям ОРДЛО. Так, наша держава звернулася про скликання засідання Ради Безпеки ООН для обговорення дій Кремля.

Про це повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко на своїй сторінці в Twitter.

“За дорученням Президента Петра Порошенка вже звернулися до Ради Безпеки ООН. Цей зухвалий крок суперечить схваленим Радою Безпеки Мінським домовленостям”, – написав він.

У свою чергу перший заступник голови ВР Ірина Геращенко назвала дії Росії “спробою повзучої легітимізації псевдореспублік з боку Кремля, продовженням російського сценарію створення замороженого конфлікту на Донбасі”.

Віце-спікер зазначила, що на сьогоднішньому засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську представники України жорстко засудили ці односторонні дії РФ.

Глава МЗС України Павло Клімкін вважає, що рішення РФ щодо спрощеної видачі паспортів населенню ОРДЛО є новим етапом окупації Донбасу.

“Рішення РФ щодо видачі російських паспортів на окупованих українських територіях – це продовження агресії і втручання у наші внутрішні справи. Це новий “паспортний” етап окупації Донбасу”, – переконаний він.

Міністр закликав українських громадян на окупованих територіях не брати російські паспорти.

Нагадаємо, що РФ спростила видачу російських паспортів жителям ОРДЛО.

Джерело UATV
дата 24.04.2019
категорії Випуски новин, Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV