Ukrainian ID: міжнародні експерти представили бачення майбутнього України

uatv
11.06.2019
Фото з сайта mailchi.mp

7-8 червня у Каневі відбувся Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, де світові експерти розповіли, яким вони бачать майбутнє України.

Про це повідомляє UATV.

“Майбутнє ставить перед українцями та усім людством грандіозні виклики, які раніше ми й не могли собі уявити. Зміна клімату стала фактором, котрий впливає на економіку всієї планети, на фізичне існування кожного з нас і наших дітей. Нерівність громадян у доступі до ресурсів ставить під загрозу перспективи цілих націй. Дотримання принципів гуманітарної безпеки вже не є філософією – це питання життя і смерті.

Ми зможемо відповісти на виклики, якщо керуватимемося не бажанням підвищувати свої прибутки або збільшувати свій політичний вплив. Ні, ці виклики потребують від нас значно глибшої, внутрішньої роботи. Роботи із нашими цінностями”, – розповіла президент Фонду гуманітарного розвитку України Наталія Заболотна.

Світові експерти протягом двох днів обговорювали стратегії термінових дій у галузях економіки, екології, інфраструктури, енергетики, освіти, технологій, культури, а також у питаннях гендерної рівності, розвитку освіти, культури та туризму.

Частиною форуму став благодійний фестиваль сучасної музики, поезії й арту на березі Дніпра Sheva Fest.

Організатори форуму також намагалися привернути увагу до проблеми завершення будівництва Шевченківського культурного центру. Адже, хоч роботи зі зведення Центру розпочалися 35 років тому, він досі зачинений.

Спеціальним гостем став дворазовий володар премії Grammy, всесвітньо відомий оперний співак Анатолій Кочерга. Він виступив у недобудованому залі центру.

Нагадаємо, що у межах форуму відбулася церемонія нагородження Ukrainian ID Awards. Її лауреатом посмертно стала Катерина Гандзюк за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. 

Джерело UATV
дата 11.06.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV