Ukrainian ID – майданчик для “верстки” глобального плану розвитку країни, – Наталія Заболотна

uatv
21.05.2019
Скрін UATV

Одна з головних діалогових платформ Східної Європи розпочне роботу в Каневі 7 червня. Це щорічний Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, участь у якому візьмуть дипломати, політики, громадські діячі України та зарубіжжя.

Про те, яким форум буде в цьому році, журналістам UATV розповіла його засновниця і президент Фонду гуманітарного розвитку України Наталія Заболотна.

Передусім вона звернула увагу на те, що даний захід проводиться для напрацювання концепцій та обговорення нових стратегій. Головний лейтмотив цього року – “революція цінностей“.

“Це єдиний форум у світі, котрий, як влучно зазначив посол Канади торік, об’єднав теми економіки й гуманітарного розвитку. Адже не може успішно розвиватися економіка в країні, суспільство якої переживає гуманітарний дефолт, – зазначила гостя студії. – Ми створили незалежну гуманітарну платформу – Форум Ukrainian ID – для того, щоби світ приїжджав до нас. Щоб ми тут, в Україні, могли говорити на рівних зі світом і бути учасниками верстки глобального плану розвитку нашої країни”.

За словами Наталії Заболотної, головну тему цього року обрано невипадково. Вона червоною ниткою пройде через усі панельні дискусії, які стосуватимуться економіки, безпеки, енергетики, інфраструктури, водних ресурсів і багатьох інших напрямів.

“Цей рік є певним “рубіконом” для нашого суспільства. І ми хочемо, щоб стратегія розвитку нашої країни теж змінилася, щоб у пріоритеті була людина і її інтереси, – акцентувала організаторка. – Саме людина – найцінніший капітал країни. Треба робити все можливе, щоб його примножити, щоб призупинити відтік наших громадян з України. Тому ми просуваємо ідею “гуманізації економіки“.

Серед міжнародних спікерів, які вже підтвердили свою участь у форумі, є посли Бельгії, Канади, Німеччини. Також гостями, крім українських, стануть американські, німецькі та інші експерти.

Наталія Заболотна зазначила, що організатори запросили до участі команду Президента України Володимира Зеленського.

“Глава держави і є основним адресатом напрацьованих і озвучених на форумі стратегій”, – сказала вона.

За підсумками події 8 червня буде оголошено комюніке.

Телеверсію інтерв’ю з Наталією Заболотною дивіться у програмі “Лицом к лицу” 26 травня о 15:00.

Наталія ЛЕВЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 21.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×