Указ Путіна про права на землю спрямований на прискорення колонізації Криму, – Чубаров

uatv
25.03.2020
Фото Укрінформ

Указ президента Росії Володимира Путіна щодо прав власності на землю в окупованому Криму спрямований на прискорення колонізації півострова.

Про це сказав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у коментарі Крим.Реалії.

За його словами, в РФ створюють так званий правовий механізм, який, з їхньої точки зору, повинен створити умови для прискореного переселення громадян Росії до Криму.

“Чого їм для цього зараз не вистачає? Бракує ресурсів і землі. У Росії немає достатніх ресурсів, щоб облаштовувати кожного, кого вони хотіли переселити. Вони хочуть створити умови, щоб росіяни самі переселялися. Для цього треба створити ринок дешевої, “вільної” землі”, – говорить глава Меджлісу.

Чубаров зазначив, що загроза вилучення землі існує і для тих громадян, які формально були змушені отримати паспорти РФ.

“Не треба думати, що під цей перелік потраплять тільки ті жителі Криму, які не взяли паспорти Росії. До числа тих, проти кого направлять цей указ, можуть увійти і ті люди, які формально були змушені отримати паспорти Росії. Їх у будь-який момент можуть оголосити громадянами України і у них будуть відбирати земельні ділянки”, – вважає глава Меджлісу.

Чубаров переконаний, що Росія цим указом “спробує витиснути з Криму всіх неугодних, закріпити свою військову присутність на півострові і залучити інвестиції, оскільки указ дозволить вилучати будь-яку ділянку”.

Читайте також: Кримінальна справа проти Чубарова є незаконною, – Денісова

Джерело Крим.Реалії
дата 25.03.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV