Жодних протиріч між Києвом та Вашингтоном немає, – Маркарова

Фото Укрінформ

Амбасадорка України в США Оксана Маркарова заявила про те, що відносини України та Сполучених Штатів зараз перебувають на найвищому рівні за 30 років незалежності України.

Про це повідомляє UA з посиланням на інтерв’ю Маркарової телеканалу CBS.

Оксана Маркарова спростувала інформацію деяких ЗМІ про те, що між українською та американською владою існують розбіжності щодо загрози вторгнення РФ в Україну.

Жодних протиріч немає. Послухайте, у нас можуть бути деякі дискусії, у нас можуть бути розбіжності у поглядах, але Сполучені Штати є нашим стратегічним партнером і, я навіть сказала б, стратегічним другом номер один“, – наголосила Оксана Маркарова.

Амбасадорка України в США додала, що нині відносини Києва та Вашингтона – на найвищому рівні за всі 30 років незалежності України.

“Зі Сполученими Штатами, особливо з іншими партнерами та союзниками, у нас можуть бути розбіжності щодо того, коли вводити санкції, у нас можуть бути розбіжності з приводу деяких питань, але це дружні, відкриті та відверті дискусії“, – додала амбасадорка.

Кажучи про те, що Київ “зменшує ризик” можливого вторгнення Росії, Маркарова заявила: “Ми не зменшуємо ризик. Насправді ми бачимо ситуацію таким же чином, і ми бачимо нарощування, і ми також знаємо, на що здатна Росія (…), але водночас, щоб захистити нашу країну, ми не можемо дозволити собі панікувати”.

Нагадаємо, деякі ЗМІ заявили про суперечку між президентами Володимиром Зеленським та Джо Байденом під час останньої телефонної розмови.

У Білому домі спростували повідомлення ЗМІ з посиланням на розмову президента Джозефа Байдена з президентом Володимиром Зеленським, у якому американський глава нібито говорив про “неминучу” атаку Москви.

За підсумками телефонної розмови між Володимиром Зеленським та Джо Байденом, президент України висловив подяку Сполученим Штатам та особисто президенту США за підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Читайте також: Росія розуміє лише мову сили: нюанси перемовин Байдена та Путіна для України обговорюємо з Борисом Тізенгаузеном

Прямий ефір