Зеленський: Обов’язок України перед вільним світом — гарантувати, щоб жодна інша держава не повторила терор РФ

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи. Захід фактично продовжує формат, започаткований під час зустрічей на авіабазі “Рамштайн”. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Глава держави наголосив, що РФ стала країною ядерного тероризму, прольоти ракет над ядерними об’єктами – не випадкові. Чим швидше вийде зупинити РФ, тим швидше Європа та світ зможуть відчути безпеку.

“Це обов’язок перед нашими країнами та всіма майбутніми поколіннями вільних людей — зробити все, щоб зупинити Росію, забезпечити її програш у цій війні та гарантувати, що жодна інша держава не зможе повторити цей терор”, — наголосив Володимир Зеленський.

Український президент зазначив, що для оборони нашої країни потрібна зброя та снаряди — по максимуму. Фінанси — у достатньому об’ємі та без будь-яких бюрократичних блокувань. А також повна ізоляція держави-терориста, насамперед, економічна і технологічна, і жорсткі санкції.

Нагадаємо, екскомандир роти батальону “Айдар” Євген Дикий в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA озвучив оцінку, що можливостей у армії РФ взяти такі великі цілі, як Харків чи Миколаїв, не більше, ніж в України прямо зараз звільнити Севастополь.

З початку серпня з окупованих територій України виїхали понад 12000 людей — Верещук

Сейм Латвії визнав РФ державою — спонсором тероризму

Читайте також: У Маріуполі запустили масову рекламу для вербування людей до армії окупантів — Андрющенко

Прямий ефір