Збройні бунти жителів Херсонської області у разі мобілізації прогнозує депутат (ВІДЕО)

Херсонська область. Ілюстративне фото: focus.ua

Окупанти на Херсонщині не змогли сформувати добровольчі батальйони, створення яких анонсували місцеві колаборанти, і тепер сподіваються на примусову мобілізацію місцевих чоловіків. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Примусова мобілізація може розпочатися одразу після “референдумів”, вже зараз діють обмеження на пересування по області чоловіків, які за віком підпадають під мобілізацію.

“Зараз окупанти на окупованій Херсонщині обмежили пересування — не тільки виїзд, а й пересування всередині області — чоловіків віком від 18 до 35 років… Напевно, їм буде достатньо прописки для того, щоб мобілізувати примусово цю категорію чоловіків”, — коментує Хлань.

Депутат, як і раніше, радить шукати всі можливі шляхи, щоб залишити регіон, але зазначає, що зробити це стало складніше та небезпечніше. Зокрема й маршрутом через окупований Крим.

“Якщо раніше можна було виїхати через Крим та Грузію, і ми говорили, що якщо не виходить через Василівку (Запорізька обл., — ред.), то в крайньому разі залишайте окуповану Херсонщину через Крим, вирушайте до Грузії й далі — до Євросоюзу. Або повертайтеся назад до України. Але зараз велика загроза саме для чоловіків призовного віку”, — зазначив Хлань.

Водночас депутат упевнений, що херсонці ніколи не піднімуть зброю проти своїх співгромадян.

“Я сподіваюся, що ця зброя спрацює проти окупанта. І ці примусово мобілізовані люди влаштують бунти. І підірвуть зсередини збройні сили Російської Федерації”, — вважає Сергій Хлань.

Читайте також: “Масовка з РФ і Криму”: про псевдореферендум у Херсоні розповів Хлань

Прямий ефір