Запоріжжя вводить обмеження “червоної” зони карантину

Фото з сайта ukrinform.ua

В зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації у Запоріжжі з 18 жовтня встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки і вводяться додаткові обмежувальні карантинні заходи.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Запорізької міської ради.

Згідно з повідомленням, о 00:00 18 жовтня у Запоріжжі встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

У зв’язку з цим місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Запоріжжя вирішила запровадити додаткові обмежувальні заходи у місті, які передбачені “червоною” епідемічною зоною. Вони впроваджуються на додаток до діючих раніше обмежень.

Зокрема, додатково забороняється:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах;
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

З повним переліком додаткових карантинних заходів можна ознайомитися на сайті міськради.

Нагадаємо, за добу, 16 жовтня 2021 року, в Україні зафіксовано 11 288 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Серед захворівших – 1 086 дітей і 154 медичних працівника.

Читайте також: В Україні половина COVID-ліжок вже зайнята хворими, – Кузін

Прямий ефір