Закони про національний спротив та збільшення чисельності ЗСУ підписав Зеленський

Фото ОП

Глава держави Володимир Зеленський сьогодні, 29 липня, підписав закони про основи національного спротиву і збільшення чисельності Збройних сил України, інформує UA із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Підписання документів відбулося під час виступу Володимира Зеленського на заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій (ССО) на Житомирщині.

“У цей день у вашій новітній історії відбуваються знакові події: це п’ята річниця створення ССО і п’ять років від появи вашого професійного дня. Складні часи народжують сильних людей. А надзвичайно складні часи – сили спеціальних операцій”, – наголосив у своєму вітанні президент.

Він наголосив, що сьогодні ССО – наймолодший, але водночас найсучасніший рід військ.

“Наступним і надзвичайно важливим етапом розвитку ССО має стати реалізація двох нових законів, що були внесені мною до парламенту як невідкладні й ухвалені конституційною більшістю. Це – закони про основи національного спротиву і збільшення чисельності Збройних Сил України”, – зазначив Зеленський.

Глава держави зауважив, що створення системи національного спротиву в Україні є потужним сигналом усім, що наша країна оборонятиметься і не допустить подій 2014 року.

Зазначимо, Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєкт Володимира Зеленського №5558 16 липня. Документ передбачає, що чисельність ЗСУ зросте на 11 тис. осіб. Загальна чисельність Збройних сил становитиме 261 тис. осіб, з них 215 тис. військових.

У той же день парламент ухвалив законопроєкт №5557 про національний спротив, в якому прописано створення в Україні територіальної оборони.

Читайте також: Хомчак залишає посаду головнокомандувача ЗСУ – хто його замінить

Прямий ефір