Я очікую на провокацію від Путіна, схожу на вибухи будинків у 1999 році, – депутат Європарламенту

Фото Укрінформ

Колишній глава МЗС Польщі Радослав Сікорський вважає, що для виправдання агресії проти України Володимир Путін може влаштувати провокацію, схожу на підрив житлових будинків 1999 року перед другою чеченською війною.

Про це депутат Європарламенту написав у Twitter, повідомляє UA.

“Згадаймо, як Володимир Путін створив привід для другої чеченської війни, яка стрімко підняла його на пост президента. Змусивши ФСБ підірвати багатоквартирні будинки за допомогою гексогену та вбивши сотні росіян. Я чекаю подібного підходу і щодо України”, – повідомив ексглава МЗС Польщі.

Таким чином Сікорський відреагував на повідомлення кореспондентки CNN Наташі Бертран про те, що оборонне відомство США має інформацію про підготовлену Росією групу диверсантів для проведення операції, яка має виглядати як напад на них або російськомовних громадян в Україні, щоб отримати привід для вторгнення.

Нагадаємо, держсекретар Вікторія Нуланд заявила, що США готові ввести нові санкції проти Росії, якщо РФ піде на подальше вторгнення до України. На цей випадок Сполучені Штати підготували 18 сценаріїв.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір