Визначили найкрасивішу українку – хто буде представляти Україну на “Міс Всесвіт” (ВІДЕО, ФОТО)

Фото Укрінформ

У Києві 15 жовтня відбувся фінал конкурсу “Міс Україна Всесвіт”. Брали участь 15 конкурсанток. Переможниця отримала дорогоцінну корону і можливість представляти Україну на “Міс Всесвіт” в Ізраїлі.

Про це повідомляє “Дом“, пише UA.

Цього року в конкурсі з’явилися зміни. Так, була скасована система відбору дівчат на масштабних кастингах, змінилися і критерії для учасниць. З претендентками проводили глибокі інтерв’ю, які тривали іноді по дві години. Дівчат відбирали не лише за зовнішніми даними: брали до уваги характер, навички комунікації, здатність створення особистого бренду та інші якості.

Фінал конкурсу “Міс Україна Всесвіт”. Фото: kanaldom.tv

“Ми трошки прибрали жорсткі межі з погляду параметрів, зростання, пропорцій дівчат і дозволили тим дівчатам, які внутрішньо готові поборотися за цей титул, стати учасницями”, – повідомила президент конкурсу “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова.

Постановниця дефіле Ірина Дюденко зазначила, що у дівчатах шукали симбіоз краси та внутрішнього змісту.

“Переважно натуральна, природна краса. Зараз просто красива оболонка нікого не приваблює. Зміст важливий. Зміст, наповнення, яскравість, харизма і подальші перспективи”, – сказала Дюденко.

Фінал конкурсу “Міс Україна Всесвіт”. Фото: kanaldom.tv

Учасниці змагалися не тільки у дефіле, також їм ставили питання з різних сфер життя. Були й каверзні питання, наприклад – що б зробила дівчина, якби стала президентом країни й потрібно було б боротися з COVID-19?

Цього року до складу журі увійшли олімпійські чемпіони – Жан Беленюк і Дарина Білодід.

Звання “Міс Україна” цього року отримала Анна Неплях. За словами дівчини, для неї велика честь стати переможницею конкурсу такого рівня і в майбутньому представляти Україну на “Міс Всесвіт”.

Фінал конкурсу “Міс Україна Всесвіт”. Фото: kanaldom.tv

Всесвітній конкурс краси “Міс Всесвіт” відбудеться в Ізраїлі вже у грудні.

Нагадаємо, фінал Євробачення в Турині відбудеться 14 травня 2022 року на спортивно-концертній арені Pala Olimpico.

Читайте також: Українець виграв бліцчемпіонат Європи з шашок

Прямий ефір