“Вони просто не думають головою”: що стосовно проросійських мітингів говорять жителі Кишинева (ВІДЕО)

Мітинг у Кишиневі. Скріншот: uatv.ua

У столиці Молдови тривають мітинги під проводом проросійської партії “Шор”. Сьогодні, 16 березня, на протести зібралися до 700 людей, інформує кореспондент FREEДОМ із місця подій. 

Мітингувальники в Кишиневі зупинилися на вулиці біля російського посольства на кілька хвилин, після чого рушили далі.

Місцеві жителі, які проходили повз, кажуть, що не підтримують ці протести й навіть ставали свідками того, як людям платять за участь у мітингах.

“Вони куплені всі. Я просто бачу щодня, що тут коїться. Зі списками йде тут же касир, розраховується грошима (з учасниками мітингу, — ред.). Куди це годиться?” — розповів очевидець протестів Штефан. 

Лучія, мешканка Молдови, каже, що проти цих протестів, бо хоче, щоб панував мир.

“Вони просто не думають головою, не розуміють, що Путін зможе нападати на Україну і з нашого боку, де Придністров’я. Вони не думають головою… Мабуть, погано багато хто з них навчався в школі. Може, є і хороші люди (серед протестувальників, — ред.). Але шкода, що вони за гроші, можливо, готові продати свою душу”, — поділилася думкою Лучія.

Читайте також: Росії не вдається розхитати політичну і соціальну ситуацію в Молдові — огляд (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Кишиневі 12 березня відбувся мітинг біля будівлі парламенту. Протестувальники заявили, що їх не влаштовує рівень їхнього життя. Вони вимагали, щоб молдавський уряд повністю компенсував рахунки за газ, електрику та опалення за три зимові місяці, а також відставки президентки Маї Санду.

Прямий ефір