Володимир Зеленський запропонував спільно з Литвою провести Євробаскет

Фото ОП

Володимир Зеленський запропонував організувати спільне проведення Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет).

Про це він заявив на відкритті Четвертої Конференції з питань реформ в Україні на тему “Сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній родині” у Вільнюсі, інформує ОП.

“Відомо, що баскетбол у Литві є другою релігією і справді національним видом спорту. І, попри тотальну любов українців до футболу, баскетбол також дуже популярний у нашій державі. Тож я хочу запропонувати ідею спільної організації Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет)”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що в Україні такий турнір міг бути проведений ще у 2015 році, готувалася відповідна інфраструктура, але з об’єктивних причин цей захід не відбувся.

“Я переконаний, що для українців та литовців така ініціатива стане доброю нагодою об’єднати зусилля й довести, що ми здатні проводити великі події реально світового масштабу”, – сказав він.

Раніше Володимир Зеленський зазначив, що Литва першою офіційно заявила про готовність підтримати вступ України до ЄС.

Читайте також: Спільні цінності, протидія дезінформації: “Люблінський трикутник” підписав два документи (ФОТО)

Прямий ефір