Володимир Зеленський представив Джо Байдену бачення імплементації Мінських домовленостей, – ОП

Фото ОП

Під час телефонної розмови президента України Володимира Зеленського і президента США Джозефа Байдена йшлося про стратегічне бачення подальших кроків з імплементації Мінських домовленостей, що базуються на національних інтересах нашої держави.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента України Андрій Сибіга в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, інформує ОП.

“Українська сторона представила наше стратегічне бачення подальших кроків з імплементації Мінських домовленостей, які твердо базуються на українському національному інтересі. Ключове для нас зараз – це повернути мир в Українську державу, в українські домівки”, – сказав він.

Сибіга додав, що президент України готовий до прямих перемовин з президентом РФ задля зрушення з місця процесу мирного врегулювання на Донбасі, і українська сторона сподівається, що за підтримки міжнародних партнерів ця розмова відбудеться.

За його словами, напередодні розмови Офіс президента і його керівник Андрій Єрмак провели низку перемовин з американською стороною на багатьох рівнях, а також з іншими ключовими партнерами України.

 “Це означає координацію напередодні важливих міжнародно-правових заходів. Це і розмова Байден – Путін, і інші кроки, які далі будуть здійснені”, – наголосив Андрій Сибіга.

Також, за його словами, під час переговорів лідерів України та США порушили питання внутрішньополітичної ситуації в нашій країні.

Як повідомлялося, 7 грудня відбулися переговори президентів США та Росії. Джо Байден планував обговорити їхні результати особисто з Володимиром Зеленським.

Читайте також: В ОП розповіли подробиці розмови президентів України та США

Прямий ефір