Військова місія ЄС в Україні з’явиться до кінця року, – Міноборони

Фото з сайта mil.gov.ua

Міністерство оборони веде активну роботу з розгортання в Україні військової дорадчо-тренувальної місії Європейського Союзу.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Міністерства оборони України.

“Робимо усе необхідне, щоб вже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія з площини напрацювання юридичної бази перейшла у стан практичної реалізації на користь як України, так і ЄС”, – сказав міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, планується залучення 30-ти постійних радників від ЄС. Очікується, що завдяки активній участі європейських колег та за результатами інституційного аудиту, у Збройних силах України буде створено багаторівневу систему військової освіти, введено якісне дистанційне навчання. Трансформації мають зазнати адміністративні та управлінські процеси, а також організаційно-штатні структури військових навчальних закладів. Навчально-матеріальна база удосконалюватиметься з урахуванням вимог європейської освіти.

Міністр зазначив, що реалізація такого проєкту дозволить залучити кращі практики і допомогу у процесі реформування системи військової освіти Збройних сил України.

“У нашому порядку денному дуже чіткі ініціативи, і ті сигнали, які ми подаємо колегам з ЄС, досить позитивно сприймаються. І кроки, які Міноборони робить в ході оборонної реформи, є інструментом зближення з ЄС“, – підсумував Андрій Таран.

Нагадаємо, в Україні, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки пройшли українсько-американські навчання RAPID TRIDENT-2021.

Читайте також: Роботизовані комплекси та кібервійська – що чекає українську армію (ВІДЕО)

Прямий ефір