Відсутність перемог сприяє ерозії підтримки війни у російському суспільстві, — Галлямов

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Російська пропаганда розповідає громадянам тільки про нібито перемоги своєї армії на фронті, але росіянам не вистачає, у суспільстві всеодно виникає запит на мирні переговори, а охочих воювати до переможного кінця стає все менше. Про це сьогодні, 1 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів ексспічрайтер президента РФ Путіна, політтехнолог Аббас Галлямов.

“За авторитаризму перед тобою не стоїть завдання щось пояснювати. Якщо щось неприємне не вкладається в трансльований твій меседж, ти просто забороняєш ЗМІ про це говорити, знімаєш питання з порядку денного. Офіційна точка зору така, що ми всі хороші, і сюжети, які знімають про нацистів хороші”, — сказав він.

Політтехнолог акцентував, що коли російські пропагандисти їздять на передову, вони мають привезти доказ того, що Росія перемагає, а Україна програє. І якщо Росія досі не перемогла, то виключно з міркувань гуманітарного характеру. 

“Значить, “давно б ми їх уже однією лівою, просто там жінок шкода і дітей”. Тобто намагаються зобразити із себе матір Терезу. Насправді саме перемоги не вистачає зараз, насамперед прихильникам війни в Росії. Саме відсутність перемоги, сприяє ось тій ерозії підтримки бази війни, яка зараз відбувається. Опитування однозначно показують, що зростає запит на мирні переговори, а охочих воювати до переможного кінця стає все менше. Ці настрої, звісно, йдуть у розріз із планами Путіна, який збирається воювати й надалі. І тому завдання пропагандистів забезпечити підтвердження цього “ми перемагаємо” і “скоро ми переможемо остаточно”. Все інше практично не має значення, оскільки вже не треба доводити, що українці погані, треба показувати, що “ми їх перемагаємо”, — підсумував Аббас Галлямов.

Читайте також: Бажання припинити війну має виходити насамперед від росіян: інтерв’ю з Деві Сукарно

Прямий ефір