Від російських матерів залежатиме, чи продовжить Кремль забирати на забій чоловіче населення РФ, — лідер руху “Говоріть голосніше!”

Андрій Сидельников. Скріншот: uatv.ua

Тікати чоловікам призовного віку від мобілізації в Російській Федерації — не вихід, і вже не допоможе змінити становище в країні. Однак шанс змінити ситуацію мають жінки та партизанський рух. Таку думку сьогодні, 23 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський політик, лідер міжнародного руху “Говоріть голосніше!” Андрій Сидельников.

“Тікати з Росії вже пізно. По всій країні чоловіків призовного віку хапають і відправляють не тільки у військкомати, а й у певні військові частини. Всі ці люди повинні розуміти, що вони є гарматним м’ясом. Вони, найімовірніше, загинуть, якщо будуть направлені в Україну”, — наголосив Сидельников.

Так, чоловіків, які вийшли на акції протестів у багатьох містах Росії проти мобілізації, силовики затримували та згодом вручали повістки.

При цьому політик упевнений, якщо на вулиці почнуть виходити матері — це може стати останнім ривком і шансом для росіян кардинально виправити ситуацію.

“Але, є ще жінки. Тому матері повинні висловитися голосно, і вже від них залежатиме, чи продовжуватиме далі Кремль забирати на забій чоловіче населення Російської Федерації чи ні”, — зазначив він.

Також Сидельников повідомив, що з 22 вересня у багатьох містах Росії активізувався партизанський рух.

“Ми бачимо підпали військкоматів. За останню ніч — п’ять чи сім випадків у країні. Партизанський рух тільки розширюватиметься через те, що легальних шляхів для протестів просто не залишилося. Адже хапають вже не лише на вулиці, коли люди приходять без плакатів і просто стоять на центральних майданах російських міст. Тепер чоловіків призовного віку почали забирати й вночі із власних будинків та квартир”, — наголосив Андрій Сидельников.

Читайте також: Одні тікають із країни, інші готові завдати собі каліцтв — як росіяни рятуються від мобілізації (ВІДЕО)

Нагадаємо, 21 вересня указом президента Володимира Путіна у Росії стартувала часткова мобілізація. У містах розпочалися масові акції протесту. Чоловіки, які потрапляють під мобілізацію, намагалися залишити країну, в результаті на російських кордонах з’явилися величезні черги з машин, а аеропорти заповнені потенційними призовниками, що біжать від війни,

Читайте також: Росіяни тікають від “мобілізації, що повзе”: ситуацію в аеропортах і на кордонах оцінили Фейгін і Шендерович

Прямий ефір