Верняєва дискваліфікували на 4 роки за допінг: спортсмен своєї вини не визнає

Фото Facebook НОК України

Арбітраж Комітету з етики в гімнастиці дискваліфікував українського гімнаста Олега Верняєва на 4 роки, починаючи з листопада 2020 року, у зв’язку з перевищенням концентрації мельдонію в організмі.

Про це Верняєв написав у Facebook, інформує UA.

“Арбітраж GEF вирішив, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Починаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду”, – пише спортсмен.

Верняєв зазначив, що позитивний результат дав лише один тест, водночас наступні не підтвердили наявність мельдонію в організмі.

Позитивний тест лише вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена. Якщо спортсмен упевнений, що його провини немає, він не повинен опускати руки”, – вважає гімнаст.

Верняєв повідомив, що планує оскаржити рішення Арбітражу у Спортивному арбітражному суді.

“Арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню. Раз рішення Арбітражу підлягає оскарженню, значить остаточні висновки робити рано. Вся боротьба тільки починається, це черговий етап мого життя і, як завжди, я буду боротися до кінця і оскаржу рішення Арбітражу GEF про мою дискваліфікацію в CAS. Вірю, що вища спортивна судова інстанція розставить все по своїх місцях”, – додав спортсмен.

Раніше став відомий найкращий гравець Євро-2020.

Читайте також: П’ять українських тенісисток кваліфікувалися на Олімпіаду в Токіо

Прямий ефір