В Україні зросла кількість користувачів державними електронними послугами, – Шмигаль

Фото з сайта kmu.gov.ua

Кількість користувачів державними електронними послугами в Україні протягом року зросла з 53 до 60%.

Про це повідомляє UA із посиланням на сайт уряду.

“За 2021 рік на єдиному державному вебпорталі електронних послуг “Дія” додалось більш як 20 електронних послуг. У застосунку “Дія” реалізовано 15 нових послуг та впроваджено відображення 6 нових цифрових документів, зокрема внутрішнього та міжнародного COVID-сертифікатів”, – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що наразі на електронному порталі “Дія” доступно також понад 30 електронних сервісів для підприємств та фізичних осіб, а послуги з реєстрації бізнесу є одними з найшвидших у світі.

Важливий напрям – розвиток мережі ЦНАП. Вона розширилася вдвічі, до 2 700 точок доступу:

  • 1 020 центрів;
  • 1 527 віддалених робочих місць;
  • 120 територіальних підрозділів;
  • 28 мобільних центрів.

Як зауважив Денис Шмигаль, щоб якнайбільше українців могли скористатися електронними послугами, у більш ніж 2 000 населених пунктів сільської місцевості вперше з’явилася інфраструктура широкосмугового доступу до інтернету. Технічну можливість підключитись до якісної мережі отримали близько 700 тис. людей. Понад 5 тис. закладів соціальної інфраструктури були вперше підключені до швидкісного інтернету.

Нагадаємо, в Україні запасів газу достатньо для стабільного проходження опалювального сезону. З вугіллям на сьогодні балансу дотримано.

Читайте також: Володимир Зеленський призначив стипендії науковим діячам

Прямий ефір