В Україні запрацювало Бюро економічної безпеки

Фото Укрінформ

Уряд запустив у роботу Бюро економічної безпеки. Відповідне розпорядження оприлюднив Кабінет міністрів.

Про це повідомляє UA.

“Погодитися з пропозицією Бюро економічної безпеки про початок його діяльності та можливість виконання зазначеним Бюро функцій та завдань щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави”, – йдеться у розпорядженні Кабміну від 24 листопада 2021 року №1493-р.

Згідно з повідомленням, опублікованим на сайті БЕБ, станом на 25 листопада центральний апарат Бюро сформовано більш ніж на 30% від його граничної кадрової чисельності, що дозволятиме реалізувати аналітичну та правоохоронну функцію.

Водночас зі стартом роботи Бюро продовжиться кадрове доукомплектування центрального апарату БЕБ і розбудова його територіальних управлінь.

Незважаючи на рішення про офіційний запуск БЕБ, органу поки що не виділили спеціально обладнані приміщення та будівлі.

Бюро економічної безпеки було створено у травні 2021 року Кабінетом міністрів. У серпні 2021 року головою БЕБ було призначено Вадима Мельника, який раніше очолював Державну фіскальну службу.

БЕБ буде розслідувати підробку грошей, незаконні азартні ігри, нелегальний збут і виготовлення підакцизних товарів, ухилення від сплати податків, комерційне шпигунство і чимало інших економічних правопорушень.

Нагадаємо, 22 березня 2021 року Володимир Зеленський підписав закон щодо створення Бюро економічної безпеки.

Читайте також: В ЄС очікують прозорого відбору керівника та персоналу Бюро економічної безпеки

Прямий ефір