В Україні підготували рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі

Фото Міносвіти

За ініціативи Міністерства цифрової трансформації України створено переклад рекомендацій щодо захисту дітей у цифровому середовищі. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Мінцифри.

Керівник експертної групи з захищеності прав дітей в інтернеті директорату європейської інтеграції Мінцифри Олександра Коваленко наголошує, що діти наражаються на ризики в онлайні – від проблем захисту конфіденційності та поширення свідомо неправдивих новин до контенту з елементами насильства, Інтернет-шахрайства, грумінгу, сексуальної експлуатації в цифровому середовищі. 

Крім того, пандемія COVID-19 призвела до збільшення кількості дітей, які вперше почали користуватися інтернетом для продовження своєї освіти та підтримки соціальної взаємодії.

Крім рекомендацій, також підготовлено мінікнигу з правами та правилами безпеки дітей у цифровому середовищі, а також робочий зошит із безпеки в цифровому середовищі за участі персонажа Санго – телефонного ніндзя, який допомагає дітям безпечно та із задоволенням проводити час у мережі. 

Завантажити рекомендації можна на сайті міністерства.

Раніше повідомлялося, що Україна отримає 128 млн грн на цифровізацію послуг.

Також нагадаємо, що Євросоюз надасть Україні 20 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації, якою займається Мінцифри.

Прямий ефір