В Одесі триває робота з відновлення всіх комунікацій — як місто пережило ракетну атаку РФ (ВІДЕО)

Скріншот: uatv.ua

Одеський регіон, як і більшість областей, внаслідок терористичних атак РФ напередодні залишився без електропостачання. Над містом учора, 23 листопада, збили дві крилаті ракети. Близько 14:30 в Одесі настав повний блекаут, повідомляє кореспондентка FREEДОМ.

“Одеса та Одеська область залишилися без світла, води, тепла та частково без зв’язку. На території Одеської області було збито силами ППО дві крилаті ракети. Уламки однієї — потрапили у птахоферму, було знищено два десятки птахів. Обійшлося без людських жертв”, — повідомила кореспондентка.

Внаслідок цього зупинили роботу насосні станції водопостачання, а також не працювали міські котельні. Вже близько 21-ї вечора в одеситів почало з’являтися світло. Наразі триває робота з відновлення всіх комунікацій.

“Насамперед почали відновлювати електропостачання на об’єктах критичної інфраструктури, щоб в одеситів з’явилася вода та тепло. Також підключили лікарні, які до цього працювали на генераторах. Побутових споживачів підключають в останню чергу. Близько у 10% ще вчора ввечері почало з’являтися світло і зараз енергетики працюють над тим, щоб далі підключити всіх мешканців Одеської області до електропостачання. Зараз у нас працюють графіки екстрених відключень в області”, — розповіла журналістка.

З її слів, ситуація складна, але не критична. У місті працюють “Центри пунктів незламності”, таких в Одесі близько 74.

“Вони переважно розташовані на території навчальних закладів, в ліцеях, школах. Там є генератори, гаряча вода, там можна приготувати собі їсти. І також є кімната матері та дитини. Планується таких пунктів у місті розгорнути до 150”, — зазначила кореспондентка.

Читайте також: Досягти повного блекауту України не так просто, але ситуація складна: думки експертів

Прямий ефір