В обстріляному Новолуганському вже відновлено водопостачання

У комунальному підприємстві “Компанія “Вода Донбасу“сповістили, що водопостачання селища Новолуганського,  зруйноване внаслідок обстрілів окупантами з “Градів”,  наразі відновлено.

“Бригади  комунальників Часовоярського регіонального виробничого управління завершили ремонтні роботи на водоводах у селищі Новолуганське, пошкоджених у результаті обстрілу. Водопостачання мешканців вулиць Мічуріна та Олімпійської відновлене”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, 18 грудня приблизно о 17.00 російсько-терористичні війська обстріляли з РСЗВ “Град” селище Новолуганське, на житлові будинки впало не менше ніж 30 снарядів. Було пошкоджено газогони та водоводи.

В обстріляному  селищі  зібрали позачергову сесію селищної ради і створили  групи комунікації з числа поліцейських. “На сесії було вирішено створити групи комунікації з числа представників превентивного підрозділу поліції, завданням яких було  своєчасне виявлення та усунення наявних проблем у населення. У рекордно короткий термін такі групи вийшли на вулиці селища”, – йдеться у повідомленні.

Комунікатори  виявили пенсіонерку, у помешканні якої попри відновлення газопостачання газ був відсутній. Тож за кілька годин проблеми було усунено.

Прямий ефір