“Укрзалізниці” призначили нового тимчасового керівника

Фото з сайта uz.gov.ua

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков сьогодні, 12 серпня, представив залізничникам виконувача обов’язків голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександра Камишіна. Нового керівника вчора компанії призначив Кабінет Міністрів України 11 серпня.

Про це пише UA із посиланням на пресслужбу УЗ.

Кубраков окреслив пріоритетні завдання, що стоять перед новим керівництвом. З-поміж них – підняття тарифів на вантажні перевезення та залучення на український ринок міжнародних інвесторів.

“Укрзалізниця” колись була потужною компанією, і я пам’ятаю ті часи. Але, на жаль, останні роки її стан тільки погіршувався. Моє завдання – переломити негативну тенденцію занепаду залізниці та повернути їй колишню потужність, а залізничникам – престижність професії. Тож в “Укрзалізниці” розпочинається “Велике будівництво”, – зазначив Камишін.

Відомо, що Олександр Камишін закінчив НТУУ Київський політехнічний інститут та Міжнародний університет фінансів. У 2010 році отримав перший рівень Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) “Облік і аудит” і пройшов управлінські програми в бізнес-школі Insead (Франція).

У 2009-2012 роках працював у KPMG та Dragon Capital. Згодом керував Карловським машинобудівним заводом. У 2012-2019 роках працював у компанії SCM, де обіймав посаду інвестиційного менеджера, а також був членом наглядової ради транспортних холдингів групи SCМ.

Раніше повідомлялося, що Іван Юрик пішов із посади в.о. голови правління “Укрзалізниці”.

Читайте також: Керівником поліції Києва призначили Івана Вигівського

Прямий ефір