Українці збільшили купівлю нових автомобілів

Фото Укрінформ

За минулий місяць український автопарк поповнили 8,7 тис. нових легкових авто, що на 22% більше, ніж роком раніше.

Про це повідомляє Укравтопром, пише UA.

В останньому місяці осені найбільшим попитом у споживачів користувалися автомобілі марки Kia, яких було зареєстровано 1 251 шт. У порівнянні з минулим роком реалізація нових авто цієї марки в листопаді збільшилась у два з половиною рази.

Покращила свою торішню позицію і японська марка Toyota – 974 авто.

На третій позиції в рейтингу опинився Renault – реєстрації автомобілів цієї марки впали на чверть, до 882 шт.

Китайська Chery, яка рік тому була лише у другій десятці, піднялася на четверте місце, збільшивши листопадові продажі майже у чотири рази – до 612 авто.

Попит на автомобілі марки Mitsubishi зріс удвічі в річному обчисленні, з результатом у 494 зареєстровані авто з запасом посідає п’яте місце.

Також до топ-10 місяця увійшли такі марки: Hyundai – 439 шт. (+58%); Nissan – 431 шт. (+92%); Peugeot – 384 шт. (+33%); BMW – 348 шт. (+116%); Suzuki – 287 шт. (+14%).

Титул бестселера на українському ринку нових легкових автомобілів у листопаді дістався автомобілю Kia Sportage. Упродовж місяця цей кросовер придбали 1 155 людей.

Всього з початку року українці придбали та поставили на облік 92,7 тис. нових легкових автомобілів, що на 23% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, і майже на 9% перевищує річний результат минулого року.

Нагадаємо, що 1 листопада в Україні набули чинності зміни до ПДР.

Читайте також: З грудня в посвідченнях водія з’явиться відмітка про автоматичну коробку передач

Прямий ефір