Український фільм відібрали до участі у кінофестивалях у Великій Британії та Словенії

Фото Держкіно

Український фільм “Глибока вода” Анни Дудко відібрали до участі у міжнародних кінофестивалях London International Animation Festival (LIAF) у Великій Британії та Animateka у Словенії.

Про це пише UA із посиланням на Держкіно.

Днями стрічка отримала перемогу на франко-українському фестивалі МІСТ KINOFEST 2021.

На Міжнародному анімаційному фестивалі в Лондоні (LIAF), що триває з 26 листопада до 5 грудня, “Глибока вода” представлена у конкурсній програмі Playing with Emotion.

London International Animation Festival є одним із найбільших анімаційних фестивалів у світі. Щороку фестиваль демонструє близько 350 фільмів в основній, студентській, ретроспективних та кураторських програмах. Фестиваль також організовує покази по всій Великій Британії.

“У короткометражній авторській казці “Глибока вода” йдеться про Русалку, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого заняття русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього у квартиру”, – зазначають у Держкіно.

У Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів Animateka в Словенії картина “Глибока вода” увійшла до програми Kinotrip’s Best of the World – добірки найкращих анімаційних короткометражок з усього світу, які стали фаворитами молоді. 

Режисерка та авторка сценарію – Анна Дудко, продюсерки – Олена Голубєва та Ксенія Єфанова. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Раніше повідомлялося, що український фільм переміг на фестивалі в Амстердамі.

Читайте також: Кінопроєкт виробництва України та Ізраїлю отримав дві нагороди на TorinoFilmLab в Італії (ФОТО)

Прямий ефір