Українські футболістки перемогли білорусок у товариському матчі

У поєдинку Білорусь – Україна  (0:4) м’ячі забили Калініна (на 21-й хвилині, 31), Овдійчук (72), Козиренко (88). Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Вже у першому таймі українкам вдалося забити два м’ячі. Дублем відзначилась гравець харківського “Житлобуд-2” Яна Калініна. У другій половині гри наші суперниці намагалися переломити хід зустрічі, але підопічним Володимира Реви вдало нівелювати всі атаки і на контратаці двічі підловити збірну Білорусі – спочатку Ольга Овдійчук, а потім Тетяна Козиренко довели рахунок до розгромного.

У складі української команди грали: Самсон (Зварич, 46) – Апанащенко (Андрухів, 79), Бойченко (Панцулая, 74), Андрущак, Кравець (Іванишин, 84), Калініна (Козиренко, 56), Хіміч, Василюк, Філенко, Романенко (Овдійчук, 56), Басанська.

Джерело: Укрінформ