У скарбничку національної збірної: українка здобула п’яте “золото” на юнацькому ЧС зі стрибків у воду (ФОТО)

Фото Facebook Ukrainian Diving Federation

Українка Ксенія Байло виграла золоту медаль юнацького Чемпіонату світу зі стрибків у воду, що триває в Києві.

Про це повідомляє UA з посиланням на Ukrainian Diving Federation.

16-річній спортсменці не було рівних у стрибках з 3-метрового трампліна. Набравши 390,15 бала, Ксенія з солідним запасом випередила представницю Німеччини Йоганну Краус (367,00) та італійку Елізу Піццині (341,25).

Для Байло це вже третя медаль юнацької світової першості, і друга – золота.

Загалом маємо вже восьму нагороду у скарбничці збірної України на юнацькому ЧС-2021. Наші юні спортсмени вибороли 5 золотих, 2 срібні та одну бронзову медаль.

Нагадаємо, український стрибун у воду Олексій Середа виграв срібну медаль юнацького Чемпіонату світу зі стрибків у воду, що триває в Києві.