Українка потрапила в залікову зону за підсумками спринту другого етапу Кубка світу з біатлону

Фото Укрінформ

2 грудня відбулися перші перегони другого етапу Кубка світу з біатлону. У жіночому спринті лише дві українки змогли потрапити в топ-60 і пробитися в мас-старт – Юлія Джима і Дар’я Блажко.

Про це повідомляє biathlon.com.ua, пише UA.

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима, яка посіла підсумкове 19-е місце з одним колом штрафу. Ця позиція принесла їй 22 залікових очкок. Вона стала єдиною українкою в заліковій зоні.

У топ-60 вдалося потрапити ще двом українкам – Дар’ї Блажко, для якої ці перегони стали першими в кар’єрі на етапі Кубка світу, і Валентині Семеренко.

Тож у мас-старті, який відбудеться в суботу, 4 грудня, візьмуть участь три представниці України.

До слова, українська біатлоністка Ірина Петренко (Варвинець) фінішувала другою у суперспринті на другому етапі Кубка IBU у Шушені (Норвегія).