Україна вперше стане учасником зустрічі глав МЗС країн Великої сімки

Фото з сайта nv.ua

Міністра закордонних справ України вперше запросили на зустріч глав МЗС країн Великої сімки, яка розпочнеться 22 квітня у Торонто.

Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко, передає Європейська правда.

За словами дипломата, це вперше в історії Україна буде присутня на повноцінному, плановому заході країн G7. Посол підтвердив, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін отримав запрошення на зустріч від своєї колеги, канадського міністра Христі Фріланд.

“Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України, Росії і щодо того, як розвернути світ до миру і міжнародного порядку. Ми раді, що Україна зможе приєднатися до цієї важкої, але критично необхідної розмови, і розраховуємо зробити цінний внесок у майбутні спільні рішення”, – зазначив Шевченко.

Посол додав, що Україна вдячна Канаді як країні, що головує у G7, за цю ініціативу: “Ми бачимо у цьому запрошенні спільну волю всіх наших друзів у країнах Великої сімки”.

Україна сподівається, що ця розмова буде продовжена на майбутньому саміті лідерів G7, який пройде у червні у канадському регіоні Шарлевуа.

Нагадаємо, МЗС готує базу для проведення україно-польської міжурядової комісії влітку цього року.

Прямий ефір