Україна отримує допомогу по “енергетичному Рамштайну”, — експерт

Ілюстративне фото: ukrinform.com

Наслідки після чергових російських ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України передбачити складно, потрібно готуватися до найгірших сценаріїв. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав завідувач відділення атомної енергетики Інституту проблем безпеки АЕС НАН України Володимир Борисенко.

Він зазначив, що згідно із заявами українських енергетичних компаній, практично всі резерви, які були в країні, вже витрачені на відновлення пошкоджених вузлів електромереж, що забезпечують зв’язок між генерацією та споживачем.

“Ну, вже йде постачання допомоги. Знаємо, є так званий “енергетичний Рамштайн”. Країни — наші сусіди, наші друзі допомагають нам у цих питаннях, уже йде обладнання, яке йтиме на відновлення пошкодженої інфраструктури. Спрогнозувати, що буде і які будуть наслідки після чергових ракетних ударів, практично неможливо. Потрібно готуватися до найгірших сценаріїв, до можливих відключень електрики більш тривалий час, який буде потрібний для відновлення пошкоджених об’єктів”, — сказав Борисенко.

Читайте також: Удари РФ по цивільній інфраструктурі та енергетичних об’єктах України — це другий фронт, — Маломуж

Прямий ефір