Україна й Ізраїль мають намір співпрацювати в сфері функціонування стартап-фондів

Фото Міністерство фінансів України

Україна спільно з Ізраїлем обговорили поточну економічну ситуацію, пенсійну систему в Україні та двосторонню співпрацю між країнами у сферах інформаційних технологій та інвестицій.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну, пише UA.

Міністр фінансів України Сергій Марченко 26 жовтня зустрівся з новопризначеним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським.

Сторони обговорили поточну економічну ситуацію, пенсійну систему в Україні та двосторонню співпрацю між Україною й Ізраїлем, зокрема у сферах інформаційних технологій, інвестицій та обміну досвідами між Міністерствами фінансів країн.

Сергій Марченко та Міхаель Бродський розглянули можливу співпрацю та обмін досвідом між Міністерствами фінансів України та Ізраїлю у сферах фіскальної політики та функціонування стартап-фондів. Також сторони обговорили пенсійну систему України та можливі варіанти її реформування.

“На сьогодні, в Україні приблизно 11 млн пенсіонерів та 9,7 млн тих, хто сплачує Єдиний соціальний внесок. Цих коштів платників податків недостатньо для забезпечення всіх пенсій, що призводить до дефіциту пенсійного фонду. Нам варто створити всі умови для добровільної накопичувальної пенсії, щоб поліпшити пенсійне забезпечення громадян”, – сказав Марченко.

Нагадаємо, Україна за місяць втратила майже 3 млрд доларів резервів.

Читайте також: Марченко: Україна зацікавлена продовжити програму МВФ на пів року

Прямий ефір