Україна і Саудівська Аравія розвиватимуть оздоровчий та діловий туризм, – Олеськів

Фото Укрінформ

Україна має намір розвивати оздоровчий і діловий туризм з Саудівською Аравією та країнами Аравійської затоки, вважаючи цей напрямок перспективним.

Про це сказала голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів під час пресконференції в Укрінформі на тему: “MMP Forum 2021 – Міжнародний форум для професіоналів ділового туризму, індустрії зустрічей і конференц-сервісу”, повідомляє  UA.

Олеськів вважає розвиток туризму з Саудівською Аравією дуже перспективним. За її словами, лише за три літні місяці 2021 року Україну відвідала 41 тис. громадян цієї країни, що в 10 разів більше, ніж за весь 2019 рік.

“Цієї осені ми плануємо прийняти декілька турів блогерів і ЗМІ з Саудівської Аравії, щоб показати дестинації як для оздоровчого, так і ділового туризму, конференц-індустрії, щоб компанії з країн Аравійської затоки могли приїжджати до нас на такі конференції”, – сказала вона.

Голова Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) зазначила, що зараз триває робота щодо лібералізації візового режиму не лише для громадян, а й усіх резидентів країн Аравійської затоки.

“Щоб надати витку цьому напрямку, треба лібералізувати візовий режим для резидентів країн Аравійської затоки, які там працюють, але не є громадянами цих країн і сьогодні мають доволі складний процес отримання візи. Ми працюємо з МЗС, Офісом президента, щоб були спрощені можливості для отримання таких віз, бо завдяки цьому ми отримаємо більші групи ділових туристів для проведення конференцій в Україні”, – зауважила вона.

Олеськів також зазначила, що більшість туристів з Саудівської Аравії не залишається тільки в Києві, а ще й подорожує до Західної України. Тож у планах ДАРТ показувати їм можливості для всесезонного оздоровчого відпочинку в цьому регіоні.

Нагадаємо, в першій половині 2021 року Україну відвідало 1,4 млн іноземців – на 31% менше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року, і на 75% менше, ніж за перше півріччя 2019 року.

Читайте також: Польща відкрила в’їзд для українців

Прямий ефір