Україна чекає своїх дітей…..

Україна затамувала подих…Сьогодні, 27 грудня, на Донеччині, відбудеться обмін полоненими, – сповістило Радіо Свобода.
Обмін проведуть на КПВВ “Майорськ”. З Луганська уже відправили 16 українців.  Обмін заручниками має відбутися за формулою “306 на 74”, тобто ми чекаємо повернення 74 українців. 
29 листопада під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську було досягнуто домовленості щодо обміну заручниками до новорічних свят. Варто нагадати, що перший віце-спікер парламенту Ірина Герашенко наголошувала, що ризик зриву обміну є надто високим. 


Соціальні мережі  Twitter та  Facebook  ширять хештег #зустрінь_своїх і закликають зустріти українців, звільнених з полону бойовиків на Донбасі, в аеропорту “Бориспіль”. “Завтра, 27 грудня 2017 року повертаються додому ті, хто захищав ДАП і бився в Дебальцевому.
Давайте їх зустрінемо так, як українці зустрічають Своїх! Життя кожного громадянина України безцінне, й ми завжди повинні це пам’ятати!
АП Бориспіль (військовий термінал) в 19-00” – йдеться в повідомленні.
“Нічого важливішого за повернення наших додому – немає. Це була дуже виснажлива, дуже професійна з нашого боку боротьба за кожного українського заручника. Вірю, що завтра вона принесе результат. Дуже сподіваюся, що це стане символом нашої боротьби і нашої перемоги” – написав Президент України Петро Порошенко у своєму твіттері.
Ми з  нетерпінням чекаємо додому кращих синів України, адже повернення тих, кого безумовно любиш, є найкращим подарунком для кожного…

Прямий ефір