Удари РФ по Львову: яка ситуація в місті після російських обстрілів (ВІДЕО)

Скріншот: uatv.ua

У Львові внаслідок вчорашнього російського обстрілу було відключено електроенергію. Наразі ситуація стабілізувалася, у регіоні діють планові відключення електроенергії. Про це повідомила у включенні кореспондентка FREEДОМ.

Мешканці облцентру діляться, що виїжджати не мають наміру та готові до всього. У місті також працюють “Пункти незламності”, де можна зігрітися та отримати доступ до зв’язку й інтернету.

“Внаслідок двох ракетних ударів по інфраструктурі у Львові та здебільшого області було відключено електроенергію. У деяких районах немає водопостачання та опалення. Електроенергії не було кілька годин, але вже увечері усі комунікації відновили на 90%. Наразі у Львові та області діють планові відключення електроенергії“, — зазначила кореспондентка.

Місцеві жителі кажуть, що не мають наміру панікувати та залишати місто.

“Українці, напевно, вже готові до всього. За ці вісім місяців, якщо хтось був готовий, то встиг підготуватися. Я купила собі повербанк на сонячних батареях. Із країни не маю наміру їхати. Готові, одним словом, не страшно. Тільки злість наростає”, заявила місцева мешканка.

Прямий ефір