У Туреччині запрацювали два нові україномовні аудіогіди

Фото ОП

Відразу два україномовні аудіогіди запрацювали в Туреччині – в Археологічному музеї Анталії та в музеї Святого Миколая у Демре, провінція Анталія. Запуск аудіогідів відбувся в межах ініціативи дружини президента України Олени Зеленської.

Про це повідомляє UA із посиланням на ОП.

“Символічно, що літній запуск аудіогідів відкрила Туреччина. Країна, яку українці обрали як один з найпопулярніших напрямків для відпочинку. У межах нашого проєкту маємо вже 20 україномовних аудіогідів, з яких сім – у Туреччині. Це чудово”, – зазначила Олена Зеленська.

Читайте також: Ткаченко повідомив, що Гостиний двір передають на баланс МКІП

Археологічний музей в Анталії відкрився в 1922 році і є другим за величиною музеєм Туреччини. Він має відкриту галерею, 13 виставкових залів, у яких налічується близько 5 тисяч художніх творів та 15 тисяч артефактів, що охоплюють період від доісторичної доби до Османської держави.

Місто Демре, у якому розташований музей Святого Миколая, було другим релігійним центром Анатолії у V столітті нашої ери. Завдяки єпископу Миколаю місто здобуло славу за межами регіону та стало важливим центром християнства.

Найближчим часом очікується запуск аудіогідів в Австрії та в Узбекистані.

Раніше повідомлялося, що в музеї Полтавської битви з’явився аудіогід шведською мовою.

Прямий ефір